Kotelnica Białczańska Klasa A: Granit - Skalni 2-1

W Czarnej Górze byliśmy świadkami samobója i niewykorzystanego karnego. Mecz rozstrzygnął się w pierwszych trzech kwadransach. W drugiej połowie przeważali goście.

Tak padły bramki:

6 min. (1-0) - Zagranie w koszykarskim stylu ręką w polu karnym i arbiter wskazał na "wapno". Karnego bezbłędnie wykonał Józef Milon.

13 min. (2-0) - Józef Milon z 25 metrów, strzałem po ziemi pokonał golkipera. Asystę notuje Krzysztof Sarna.

30 min. (2-1) - Nieporozumienie Józefa Milona z bramkarzem i ten pierwszy ulokował piłkę w swojej pustej bramce.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Kotelnica Białczańska Klasa A, XV kolejka - 14 kwietnia 2019, 14:00

Granit Czarna Góra - Skalni Zaskale 2-1

Milon 6 (k), 13 - Milon 30 (s)

Żółte kartki: Sz. Kiernoziak, K. Sarna - Potrząsaj, Strama.

Granit: Mateusz Pluciński - Piotr Sarna, Kamil Kiernoziak, Józef Milon, Krzysztof Sarna, Szymon Kiernoziak (70 Bartłomiej Dzierżęga), Janusz Modła, Marcin Sarna, Maciej Lichacz, Michał Husi (82 Tadeusz Lichacz), Michał Gryglak.

W 70 minucie Łukaszczyk (Skalni) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Pluciński obronił).