Kotelnica Białczańska Klasa A: Granit - Przełęcz 5-0

Granit nie miał większych trudności z pokonaniem jednej ze słabszych drużyn w lidze. Szybko zdobyte dwie bramki ułatwiły dalszą grę gospodarzom. Mecz rozegrano w trudnych warunkach pogodowych, po obficie padającym deszczu murawa nie sprzyjała swobodnemu podawaniu piłek po ziemi.

9 min. (1-0) - Kolasa wybił piłkę wprost na głowę Janusza Modły, który zagrał do Marcina Sarny, a ten widząc, iż bramkarz jest na 5 metrze, z pierwszej piłki go przelobował.

21 min. (2-0) - Maciej Lichacz wypuszczony w "uliczkę" został sfaulowany w szesnastce i arbiter wskazał na punkt oddalony 11 metrów od bramki. Skutecznym egzekutorem karnego okazał się Józef Milon.

47 min. (3-0) - Wycofanie piłki przez Szymona Kiernoziaka na 23 metr do Janusza Modły, a ten z lewej nogi huknął i futbolówka zerwała "pajęczynę" z bramki gości.

69 min. (4-0) - Goście przeprowadzili kontrę, piłkę przejęli miejscowi i Maciej Lichacz przeprowadził rajd od połowy boiska, i uderzył nie do obrony, piłka wylądowała w okienku.

80 min. (5-0) - Indywidualna akcja Macieja Lichacza została zatrzymana nieprzepisowo w polu karnym i sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość z jedenastki.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Kotelnica Białczańska Klasa A, XVI kolejka - 28 kwietnia 2019, 17:00

Granit Czarna Góra - Przełęcz Łopuszna 5-0

M. Sarna 9, Milon 21 (k), Modła 47, M. Lichacz 69, 80 (k)

Żółte kartki: Gryglak - A. Chmielak.

Granit: Mateusz Pluciński - Piotr Sarna, Kamil Kiernoziak, Szymon Kiernoziak (75 Jakub Gogola), Józef Milon, Marcin Sarna, Krzysztof Sarna, Michał Gryglak, Janusz Modła, Daniel Waksmański, Macjiej Lichacz (81 Hubert Lichacz).

Orkan - Zawrat 1-0

R. Możdżeń 30

Zakopane - Lubań 1-1

Hernani 44 - S. Gołdyn 88