Kotelnica Białczańska Klasa A: Lubań - Granit 1-3

Po pierwszej połowie wydawało się, że Lubań ma wszystko pod kontrolą, jednak druga część spotkania zdecydowanie przyniosła im pecha - dwie samobójcze bramki zaprzepaściły szansę na wygraną.

Tak padły bramki:

30 min. (1-0) - Z połowy boiska S. Gołdyn przyjął piłkę, zagrał do Adamczyka, ten podał do Udzieli i padł piękny strzał.

55 min. (1-1) - Rzut różny dla Granitu, Maciej Lichacz głową uderzył wprost do bramki.

57 min. (1-2) - Rzut wolny dla gości, przez nieuwagę Pierzchała główką strzela bramkę samobójczą.

70 min. (1-2) - Rzut rożny dla gości, piłka powędrowała w ręce H. Gołdyna, jednak popełnia błąd i wypuścił ją wprost do siatki.