Podhale Region

Sportowy dział portalu PodhaleRegion.pl od 2012 roku informuje o sukcesach podhalańskich zawodników. Przewodnimi dyscyplinami są hokej i piłka nożna, nie brakuje jednak treści o innych sportach. PodhaleRegion.pl najszybciej i najbardziej fachowo informuje o meczach podhalańskich drużyn piłkarskich z wyższych lig. Stałą częścią portalu jest publikowanie wywiadów z ludźmi sportu. Przy współpracy z Podhalańskim Podokręgiem PN i firmą Cam-on powstała seria filmików instruujących młodych adeptów piłki nożnej. Teksty na portalu wychodzą z pod pióra pana redaktora Macieja Zubka. Ten ceniony na Podhalu dziennikarz sportowy jest autorem wyjątkowych roczników przedstawiających rozgrywki piłkarskie na naszym terenie.

PODHALEREGION.PL