KS Gorc Ochotnica

Portal internetowy jednego z rywali Granitu cieszy się dużą popularnością. Strona jest regularnie aktualizowana, nie brakuje ciekawych informacji, czy relacji ze spotkań. Kwintesencją strony są zdjęcia, wykonywane profesjonalnie i świetnie oddające chwile. Dużym sukcesem strony jest miejsce w czołowej "3" w klasyfikacji najczęściej odwiedzanych stron internetowych podhalańskich drużyn na platformie futbolowo. W przeszłości rozrywkę zapewniała Liga Typerów, dzięki której można było typować wyniki spotkań. Od 15 sierpnia 2014 roku ksgorc-ochotnica.futbolowo.pl został serwisem partnerskim naszej strony. W ramach współpracy niektóre teksty publicystyczne są dostępne zarówno na naszej stronie, jak i na stronie klubu z Ochotnicy Dolnej.

KSGORC-OCHOTNICA.FUTBOLOWO.PL