Kotelnica Białczańska Klasa A: Zawrat - Granit 2-4

W derbowym spotkaniu z Zawratem rozegranym w Poroninie Granit pokonał lokalnego rywala 4-2 i zrównał się z nim w ligowej tabeli.

11 min. (0-1) - Zagranie Macieja Lichacza z prawej strony na środek pola karnego, a tam niepilnowany Marcin Sarna posłał futbolówkę do siatki.

40 min. (0-2) - Z lewej strony piłkę wrzucił Marcin Sarna na 11 metr do Macieja Lichacza, który posłał ją do bramki obok interweniującego golkipera.

49 min. (0-3) - W zamieszaniu podbramkowym uderzał Maciej Lichacz, bramkarz obronił jego strzał, ale wobec dobitki Macieja Hołysta był bezradny.

63 min. (1-3) - Długa piłka od bramkarza do Budza, ten mija obrońcę i zagrywa do M. Greli. Ten z kolei nie marnuje sytuacji jeden na jeden.

64 min. (2-3) - Dośrodkowanie Ł. Rzadkosza spod chorągiewki na głowę Zaryckiego.

80 min. (2-4) - Dogranie piłki z prawej strony na 7 metr przez Michała Gryglaka do Janusza Modły, a ten trafił pod poprzeczkę.

Poronin, Gminny Stadion Sportowy przy ul. Tatrzańskiej

Kotelnica Białczańska Klasa A, XIV kolejka - 4 listopada 2018, 14:00

Zawrat Bukowina Tatrzańska - Granit Czarna Góra 2-4

M. Grela 63, Zarycki 64 - M. Sarna 11, M. Lichacz 40, Hołyst 49, Modła 80

Żółte kartki: M. Grela, Chowaniec, Michał Stasik, Cudzich-Bularz, Budz, Marusarz - M. Lichacz, P. Sarna.

Czerwona kartka: Michał Stasik (42 min. za drugą żółtą).

Granit: Grzegorz Maryniarczyk - Piotr Sarna, Kamil Kiernoziak, Bartłomiej Dzierżęga (58 Krzysztof Sarna), Józef Milon, Marcin Sarna, Janusz Modła, Michał Gryglak, Szymon Kiernoziak, Maciej Hołyst, Maciej Lichacz (83 Michał Husi).

W 60 minucie Janusz Modła (Granit) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w poprzeczkę).

Wiatr - Łapsze Niżne 5-1

Krugiołka 1, Karwaczka 15 (k), W. Siuta 29, 55, K. Truty 79 - Sulir 65

Jordan - Przełęcz 4-1

Madziała 43, 50, 60, 88 - Kamoń 10