Keeza Klasa okręgowa: Wiatr - Granit 2-2

Granit nie pierwszy raz pokazał, że jest zespołem zupełnie nieprzewidywalnym. Nic nie zapowiadało straty punktów Wiatru po pierwszych 45 minutach. Druga połowa zupełnie nie ułożyła się gospodarzom, a przyjezdni najpierw złapali kontakt po rzucie karnym, a potem wyrównali w ostatnich minutach.

Tak padły bramki:

21 min. (1-0) - Zbyt krótkie zagranie od obrońcy do bramkarza przechwytuje Słowakiewicz. Szymon Łukaszczyk minięty i strzał do pustej bramki daje prowadzenie beniaminkowi.

24 min. (2-0) - Po odbiorze Luberda zagrywa prostopadle między defensorów do Chowańca. Sytuacja sam na sam wykorzystana bezbłędnie.

58 min. (2-1) - Antolak fauluje w polu karnym Szymona Kiernoziaka. Pewnym wykonawcą jedenastki - Józef Milon.

87 min. (2-2) - Rzut wolny tym razem dla Granitu. W ogromnym zamieszaniu z bliska do sieci trafia Michał Gryglak.