Keeza Klasa okręgowa: Granit - Huragan 1-7

Wiatr szalał w Czarnej Górze i zdecydowanie nie sprzyjał gospodarzom w pierwszej połowie. Huragan wykorzystał perfekcyjnie stworzone okazje i po zespołowych atakach rozbił przeciwnika już podczas pierwszych 45 minut. Pogrom na Granicie osłodziła bramka Szymona Kiernoziaka, jednak trzecia z rzędu porażka jest kontynuacją fatalnej serii zespołu z Czarnej Góry.

Tak padły bramki:

13 min. (0-1) - Trójkowa akcja napadu Huraganu. Urban z lewej strony na środek do Kolasy, ten wykłada idealnie do Zagaty i uderzenie po dalszym słupku wpada do sieci.

17 min. (0-2) - Przechwyt Mozdyniewicza i od razu dalekie podanie zaadresowane do Urbana. Napastnik mógł sam kończyć akcję ale wyłożył do lepiej ustawionego Kolasy.

23 min. (0-3) - Kolasa wrzuca z rzutu wolnego. W zamieszaniu Mlak musnął futbolówkę i skierował ją obok Szymona Łukaszczyka.

36 min. (0-4) - Mlak kapitalnie zagrywa z własnej połowy do Zagaty. Kolejne sam na sam rozegrane zespołowo, odegranie do środka i B. Mroszczak uderza z metra do pustej bramki.

77 min. (0-5) - Kolejny raz Urban inicjuje akcję bramkową. Zagranie do Celińskiego, ten do Kolasy i snajper Huraganu nie pomylił się.

79 min. (0-6) - Kolasa zabawił się z obrońcą po czym uderzył lewą nogą obok prawego słupka.

88 min. (1-6) - Szymon Kiernoziak uderza po podaniu Jakuba Kalaty. Obrona rozklepana i mamy bramkę honorową.

65 min. (1-7) - Indywidualnie prawą stroną ruszył Kolasa. Ograł obrońcę i huknął perfekcyjnie po długim rogu.