Keeza Klasa okręgowa: Krokus - Granit 3-0

Wystarczy powiedzieć, że Granit zakończył ten mecz bez celnego strzału na bramkę. Goście dzisiejszego meczu chyba dalej nie otrząsnęli się po ostatniej porażce z Laskovią i zdecydowanie rozpoczęli wiosnę najgorzej z naszych drużyn.

50 min. (1-0) - Zagranie na długi słupek z prawej flanki. Piłka mija obronę, a Zieliński strzela z dwóch metrów do pustej bramki.

75 min. (2-0) - Po faulu Bartłomieja Dzierżęgi w polu karnym arbiter dyktuje „wapno”. Jedenastka wykorzystana przez Cabałę i gospodarze podwyższają rezultat.

84 min. (3-0) - Przebitka w polu karnym zakończona celnym strzałem Nawalańca po dalszym słupku.

Łukowica, Stadion Uranu

Keeza Klasa okręgowa, XVI kolejka - 28 kwietnia 2021, 17:30

Krokus Przyszowa - Granit Czarna Góra 3-0

Zieliński 50, Cabała 75 (k), Nawalaniec 84

Żółte kartki: Nawalaniec - Gryglak, Milon, M. Sarna, B. Dzierżęga, P. Szyszka.

Granit: 1. Szymon Łukaszczyk - 25. Patryk Sołtys (73, 10. Paweł Szyszka), 14. Kamil Kiernoziak, 4. Józef Milon, 16. Piotr Sarna, 7. Marcin Sarna, 6. Bartłomiej Dzierżęga (75, 15. Stanisław Szyszka), 8. Jakub Bigos (86, 19. Bartłomiej Rusnak), 3. Jakub Kalata, 9. Michał Gryglak, 24. Michał Matoniak (60, 18. Krystian Sarna).

autor: Krzysztof Kościelniak.