Keeza Klasa okręgowa: Laskovia - Granit 2-1

Przewaga w grze przyjezdnych została udokumentowana trafieniem w końcówce połowy. Świetny strzał Michała Matoniaka otworzył wynik meczu z outsiderem ligi. Druga połowa okazała się jednym wielkim koszmarem, po którym gracze Granitu przecierali oczy z niedowierzania. Dwie strzelone bramki przez Laskovię zapewniły jej pierwsze punkty w lidze.

Tak padły bramki:

36 min. (0-1) - W środku pola Michał Gryglak wywalczył piłkę po czym zagrał na lewo do Michała Matoniaka. Kąt dość ostry ale strzał na tyle precyzyjny by wylądować w sieci.

53 min. (1-1) - Zagranie na wolne pole, obrońca ograny i mamy remis po bramce Wojtasa.

62 min. (2-1) - Rzut wolny z 20 metrów, bramkarz wypluł piłkę a dobitka Micharczyka ląduje pod poprzeczkę.