Keeza Klasa okręgowa: Granit - Jarmuta 1-7

Kolejna kanonada w wykonaniu Jarmuty. Tym razem prawdziwy popis strzelecki podopieczni Jacka Pietrzaka urządzili już w pierwszej połowie. Sam trener zanotował podczas pierwszych 45 minut dwie asysty i dwa gole. Ten drugi zdobyty nożycami sam prosił się o gromkie oklaski.

Tak padły bramki:

2 min. (0-1) - Weber ze skrzydła zagrywa wzdłuż pola karnego. Niepilnowany na 3 metrze Kuziel z łatwością wbija piłkę do siatki.

27 min. (0-2) - Pietrzak uciekł obronie prawą stroną i wyłożył futbolówkę na tacy do Kuziela. Pomocnik Jarmuty nie zwykł mylić się w takich sytuacjach.

37 min. (0-3) - Kopia akcja z drugiej bramki. Pietrzak lewą stroną zostawił wszystkich w tyle i dograł tym razem do Wierciocha. Ten pewnie pokonuje bramkarza.

41 min. (0-4) - Rzut rożny dla Granitu i po wybiciu przez obronę goście wychodzą z zabójczą kontrą. Pietrzak sam na sam mija Szymona Łukaszczyka i podwyższa wynik.

44 min. (0-5) - Centrę z prawego skrzydła widowiskowymi nożycami zamyka Pietrzak. Gol stadiony świata!

46 min. (1-5) - Zagranie ze środka, obrońca musnął piłkę głową co otworzyło okazję Danielowi Waksmańskiemu. Sytuacja jeden na jeden wykończona z zimną krwią.

49 min. (1-6) - Pietrzak w uliczkę do Wierciocha. Snajper w pojedynku z Szymonem Łukaszczykiem poradził sobie w swoim stylu.

65 min. (1-7) - Akcja Webera lewą stroną. Dogranie do Kuziela, ten markuje strzał po czym spokojnie umieszcza piłkę w siatce.