Keeza Klasa okręgowa: Granit - Jordan 2-2 (+ZDJĘCIA)

To spotkanie może mieć kluczową rolę w kwestii pozostania w lidze. Granit prowadził do przerwy i był w bardzo dobrej sytuacji, aż do końcowych 20 minut meczu. Kapitalne uderzenie Kamila Rapty z rzutu wolnego doprowadziło do wyrównania, a za chwilę to Jordan wyszedł na prowadzenie po golu Brzany.

Tak padły bramki:

22 min. (1-0) - Patryk Sołtys płasko po ziemi z lewej strony pola karnego pakuje piłkę do siatki po długim rogu.

73 min. (1-1) - Rzut wolny dla Jordana. K. Rapta przymierzył niemal w samo okienko i mamy remis.

78 min. (1-2) - Brzana po kolosalnym zamieszaniu w obrębie piątki z bliska trafia do celu.

89 min. (2-2) - Po rzucie wolnym piłka odbiła się od słupka, potem niczym w bilardzie trafiała do kolejnych zawodników, by wreszcie spaść pod nogi Janusza Modły. Szybka decyzja o strzale i bramka.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Keeza Klasa okręgowa, XVII kolejka - 19 maja 2021, 18:00

Granit Czarna Góra - Jordan Jordanów 2-2

Sołtys 22, Modła 89 - K. Rapta 73, Brzana 78

Czerwona kartka: K. Kiernoziak (86 min. za atak na rywala wychodzącego sam na sam z bramkarzem).

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk - 7. Marcin Sarna, 25. Patryk Sołtys, 14. Kamil Kiernoziak,16. Piotr Sarna, 2. Szymon Kiernoziak, 23. Janusz Modła, 9. Michał Gryglak (46, 19. Bartłomiej Rusnak), 99. Krzysztof Sarna, 24. Michał Matoniak (60, 5. Andrzej Pawlica), 8. Jakub Bigos (70, 15. Stanisław Szyszka).

W pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego.