Keeza Klasa okręgowa: Szaflary - Granit 0-1

Pierwsza odsłona była popisem ofensywnej gry Marcina Sarny. Kapitan Granitu stwarzane okazje udokumentował golem. Okazało się być to jedyne trafienie w meczu, a więc historia lubi się powtarzać. Granit wygrywa drugie starcie w sezonie z Szaflarami, powtarzając wynik z jesieni.

Tak padła bramka:

17 min. (0-1) - Akcja zainicjowana prawą stroną. Ponad 40 metrowy cross trafia do Marcina Sarny, ten mimo niemal zerowego kąta zawija idealnie po dalszym słupku.

Szaflary, Stadion LKS-u przy ul. Augustyna Suskiego

Keeza Klasa okręgowa, XXIV kolejka - 2 czerwca 2021, 18:00

LKS Szaflary - Granit Czarna Góra 0-1

M. Sarna 17

Żółte kartki: Marek, Jarkiewicz - Sz. Kiernoziak.

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk - 99. Krzysztof Sarna, 14. Kamil Kiernoziak, 4. Józef Milon, 16. Piotr Sarna, 8. Jakub Bigos, 18. Krystian Sarna (82, 15. Stanisław Szyszka), 2. Szymon Kiernoziak, 7. Marcin Sarna, 3. Jakub Kalata (72, 23. Janusz Modła), 24. Michał Matoniak (75, 19. Bartłomiej Rusnak).

autor: Krzysztof Kościelniak.

zdjęcie: Eugeniusz Gogola.