Keeza Klasa okręgowa: Granit - Babia Góra 2-3 (+ZDJĘCIA)

Granit w ostatnich meczach przyzwyczaił nas do odrabiania strat z sytuacji kryzysowych. Dziś gospodarzom tego meczu nie udało się jednak wywalczyć choćby punktu. Trzy bramki lipniczan, w tym dwie wyjątkowej urody w wykonaniu Grzegorza Skoczyka zapewniły przyjezdnym zaliczkę, której nie pozwolili sobie roztrwonić.

30 min. (0-1) - Jeden z obońców Granitu wybija zbyt krótko futbolówkę z pola karnego. Za szesnastką Skoczyk mocno po ziemi kieruje ją obok słupka do siatki.

40 min. (0-2) - Szybki wyrzut z autu, Antosiak z lewej nogi lobem kieruje piłkę za kołnierz bramkarza.

59 min. (0-3) - Po przejęciu Skoczyk uderza bardzo mocno w przeciwległy róg. Piękny strzał kapitana Babiej Góry ląduje w sieci.

63 min. (1-3) - Daniel Waksmański ruszył lewą stroną, wygrał przebitkę z rywalem i technicznie pokonał Kobronia.

66 min. (2-3) - Krystian Sarna zgrywał głową w polu karnym do Daniela Waksmańskiego. Ten na raty mimo interwencji rywala wepchnął piłkę do sieci.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Keeza Klasa okręgowa, XXV kolejka - 6 czerwca 2021, 15:00

Granit Czarna Góra - Babia Góra Lipnica Wielka 2-3

Waksmański 63, 66 - Skoczyk 30, 59, Antosiak 40

Żółte kartki: Bigos - Kusper, Antosiak.

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk - 4. Józef Milon, 25. Patryk Sołtys, 14. Kamil Kiernoziak, 16. Piotr Sarna, 23. Janusz Modła, 2. Szymon Kiernoziak, 32. Daniel Waksmundzki, 7. Marcin Sarna, 99. Krzysztof Sarna, 8. Jakub Bigos (46, 18. Krystian Sarna).

autor: Krzysztof Kościelniak.

zdjęcia: Eugeniusz Gogola.