Keeza Klasa okręgowa: Granit - Turbacz 4-3 (+ZDJĘCIA)

Takich meczy długo się nie zapomina. Granit przegrywał na własnym terenie z Turbaczem 0-3, by podnieść się niczym feniks z popiołu! Gospodarze dali z siebie więcej niż maksimum możliwości i napędzeni kolejnymi trafieniami wyrównali w 82 minucie. Eksplozja radości miała jednak miejsce dwie minuty później, kiedy w polu karnym rywala Janusz Modła pokonał bramkarza strzałem z przewrotki.

Tak padły bramki:

6 min. (0-1) - Rzut wolny tuż za polem karnym wykonuje Turbacz. Zamieszanie pod bramą wykorzystuje G. Szynalik, który z bliska trafia do sieci.

35 min. (0-2) - Dalekie wybicie od bramki Turbacza. Kamil Kiernoziak poślizgnął się co stworzyło gościom sytuację dwa na jeden. Finalnie Mucha mija Szymona Łukaszczyka i podwyższa rezultat.

50 min. (0-3) - Wacławik spróbował strzału z dystansu z około 30 metrów. Po rykoszecie zupełnie zmylony Szymon Łukaszczyk odprowadził piłkę wzrokiem.

55 min. (1-3) - Janusz Modła zagrywa na wolne pole do Marcina Sarny. Bramkarz wybija pod nogi strzelca, a ten za drugim podejściem uderza celnie.

60 min. (2-3) - Koronkowa akcja Granitu. Krzysztof Sarna w końcowej fazie dogrywa do Michała Matoniaka, który uderza w dogodnej pozycji.

82 min. (3-3) - Akcja lewą stroną, Marcin Sarna dorzuca na głowę Krzysztofa Sarny i mamy remis!

84 min. (4-3) - Co się właśnie zdarzyło na stadionie w Czarnej Górze? Rozpędzony lewą flanką Piotr Sarna dośrodkowuje w pole karne. Janusz Modła kapitalnie składa się do przewrotki i gospodarze wychodzą na prowadzenie!

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Keeza Klasa okręgowa, XXV kolejka - 30 maja 2021, 15:00

Granit Czarna Góra - Turbacz Mszana Dolna 4-3

M. Sarna 55, Matoniak 60, Krzysztof Sarna 82, Modła 84 - G. Szynalik 6, Mucha 35, Wacławik 50

Żółte kartki: Waksmański, Sołtys, P. Sarna, Modła - Chorągwicki, M. Szynalik.

Czerwone kartki: Sołtys (90 min. za drugą żółtą) - Mackiewicz (75 min. za uderzenie rywala).

Granit: 12. Szymon Łukaszczyk - 4. Józef Milon, 25. Patryk Sołtys, 14. Kamil Kiernoziak,16. Piotr Sarna, 8. Jakub Bigos (25, 18. Krystian Sarna), 23. Janusz Modła, 32. Daniel Waksmundzki (86, 19. Bartłomiej Rusnak), 7. Marcin Sarna, 99. Krzysztof Sarna, 9. Michał Gryglak (46, 24. Michał Matoniak).