Keeza Klasa okręgowa: Jarmuta - Granit 8-2

Wynik mówi wszystko o tym spotkaniu. Kiedy machina strzelecka ze Szczawnicy wchodzi w odpowiednie obroty, rywalom pozostaje wyciąganie piłek z sieci.

Tak padły bramki:

34 min. (1-0) - J. Pietrzak mija bramkarza i z okolicy linii końcowej zgrywa do Batkiewicza. Ten otwiera wynik meczu uderzając z bliska.

42 min. (2-0) - Po solowej akcji Kuziel ścina do środka i decyduje się na strzał. Piękne uderzenie odbija się jeszcze od poprzeczki i przechodzi za linię bramkową.

45 min. (3-0) - Kapitalna kombinacyjna akcja Jarmuty. Kuziel wychodzi na pozycję i uderza dokładnie obok golkipera.

47 min. (4-0) - J. Pietrzak z lewego sektora wzdłuż bramki. Na dalszym słupku akcję zamyka W. Wiercioch.

70 min. (5-0) - W. Wiercioch wychodzi sam na sam z bramkarzem. Snajper zdecydował się odegrać do Batkiewicza, a ten trafia do pustej bramki.

73 min. (5-1) - Pierwszy gol dla Granitu. Na listę strzelców wpisuje się Michał Matoniak, dając tym samym dobrą zmianę.

77 min. (6-1) - W. Wiercioch po koronkowej akcji zespołu technicznym uderzeniem pokonuje golkipera Granitu.

80 min. (6-2) - Przechwyt na połowie Jarmuty i akcja napędzona prawym skrzydłem. Dogranie w pole karne głową zamyka Daniel Waksmański.

86 min. (7-2) - Rzut wolny tuż za linią pola karnego. Czubiak przymierzył w prawy górny róg i podwyższa rezultat.

88 min. (8-2) - Tym razem błysk w wykonaniu rezerwowego Jarmuty. Latawiec ustala wynik spotkania.