Keeza Klasa okręgowa: Granit - Zalesianka 2-1

Granit pokonuje na własnym terenie faworyzowaną Zalesiankę. Dwa szybko zdobyte trafienia ustawiły ten mecz. Goście mieli sporą przewagę w drugiej połowie, ale gracze z Podhala utrzymali ostatecznie prowadzenie.

5 min. (1-0) - Składna akcja Granitu rozpoczęta od wywalczenia piłki przez  Michała Gryglaka. W kolejnej fazie Krzysztof Sarna odgrywa do Michała Matoniaka, a ten sprytną podcinką pokonuje bramkarza.

18 min. (2-0) - Po faulu na Michale Gryglaku, gospodarze mają rzut wolny na 18 metrze. Pozycja idealna dla Józefa Milona, który perfekcyjnie uderza z tego miejsca.

58 min. (2-1) - Rzut karny po faulu na napastniku przyjezdnych. Pewnym wykonawcą Wierzbicki.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Keeza Klasa okręgowa, IX kolejka - 27 września 2020, 16:00

Granit Czarna Góra - Zalesianka Zalesie 1-0

Matoniak 5, Milon 18 - Wierzbicki 58 (k)

Żółte kartki: Sz. Kiernoziak, P. Sarna, Dzierżęga, Milon - P. Gancarczyk.

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk - 16. Piotr Sarna, 14. Kamil Kiernoziak, 25. Patryk Sołtys, 4. Józef Milon,  6. Bartłomiej Dzierżęga, 8. Jakub Bigos (70, 19. Bartłomiej Rusnak), 2. Szymon Kiernoziak, 99. Krzysztof Sarna, 9. Michał Gryglak, 24. Michał Matoniak (80, 5. Andrzej Pawlica).

autor: Krzysztof Kościelniak.