Keeza Klasa okręgowa: Turbacz - Granit 8-0

Granit bez nominalnego bramkarza i filarów swojej drużyny nie mógł nic zdziałać z ekipą Turbacza. Mecz z gatunku tych, o których jak najszybciej należy zapomnieć.

25 min. (1-0) - Mackiewicz otrzymuje podanie przed polem karnym. Po minięciu Patryka Sołtysa i plasowanym strzale otwiera wynik spotkania.

33 min. (2-0) - Prostopadłe podanie za linię obrony z pominięciem pozycji spalonej. Sytuacja sam na sam zamieniona na bramkę przez Mackiewicza.

65 min. (3-0) - Po rzucie wolnym rosły obrońca ekipy gospodarzy, Potaczek wyskoczył najwyżej i podwyższył rezultat.

66 min. (4-0) - Rzut karny przyznany na korzyść zespołu z Mszany Dolnej. Golkiper bez szans przy uderzeniu Mackiewicza z jedenastego metra.

75 min. (5-0) - Składna akcja Turbacza udokumentowana kolejnym trafieniem Mackiewicza.

82 min. (6-0) - Ponownie „wapno” po przewinieniu w polu karnym Granitu. Szansa wykorzystana bezbłędnie przez Mackiewicza.

85 min. (7-0) - Fatalne ostatnie minuty przyjezdnych. Rozpędzony Turbacz bezlitośnie wykorzystuje słabość przeciwnika. Tym razem bramkę strzela Wojtyczka.

88 min. (8-0) - To ostatnia bramka na stadionie w Limanowej, jej autorem Wojtyczka. Granit ulega wysoko Turbaczowi.

Limanowa, Stadion Limanovii im. Romana Szumilasa przy ul. Józefa Marka

Keeza Klasa okręgowa, X kolejka - 3 października 2020, 15:30

Turbacz Mszana Dolna - Granit Czarna Góra 8-0

Mackiewicz 25, 33, 66 (k), 75, 82 (k), Potaczek 65, Wojtyczka 85, 88

Żółte kartki: Wacławik, Kubowicz - Dzierżęga.

Granit: 1. Bartłomiej Rusnak - 25. Patryk Sołtys (72, 10. Paweł Szyszka), 6. Bartłomiej Dzierżęga, 14. Kamil Kiernoziak, 16. Piotr Sarna, 7. Marcin Sarna, 18. Krystian Sarna, 99. Krzysztof Sarna, 9. Michał Gryglak, 24. Michał Matoniak (70, 15. Stanisław Szyszka), 8. Jakub Bigos (75, 3. Jakub Kalata).

autor: Krzysztof Kościelniak.