Keeza Klasa okręgowa: Granit - Wiatr 1-4

Aż strach pomyśleć jakie spustoszenie może zasiać Wiatr w kolejnych meczach. Drużyna z Ludźmierza poczyna sobie coraz śmielej i zgarnia kolejny komplet oczek. Kreatywni zawodnicy napędzają zespół, który wspina się coraz wyżej w ligowej tabeli.

3 min. (0-1) - Rzut wolny pośredni w polu karnym. Karwaczka potężnie ale obrońca ofiarnie na róg. Z kornera Siaśkiewicz idealnie dorzuca na głowę Stopiaka i mamy gola.

19 min. (1-1) - Marcin Sarna w rajdzie lewą flanką. Stamtąd dogrywa wzdłuż pola karnego, gdzie Michał Gryglak dołożył nogę by umieścić futbolówkę w sieci.

28 min. (1-2) - Dalekie podanie Zubka w pole karne za linię obrony. Żółtek opanowuje piłkę i strzałem po ziemi pokonuje bramkarza.

39 min. (1-3) - Siaśkiewicz z rożnego w okolicę 13 metra. Uderza Stopiak, a po drodze kierunek piłki zmienia jeszcze Żółtek.

53 min. (1-4) - Krzyżowe zagranie Żółtka do Chowańca. Ten dograł do wbiegającego Karwaczki, który umieszcza piłkę w sieci.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Keeza Klasa okręgowa, VII kolejka - 13 września 2020, 16:30

Granit Czarna Góra - Wiatr Ludźmierz 1-4

Gryglak 19 - Stopiak 3, Żółtek 28, 39, Karwaczka 53

Żółte kartki: A. Gogola - Chowaniec.

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk - 16. Piotr Sarna, 14. Kamil Kiernoziak, 6. Bartłomiej Dzierżęga (84, 24. Michał Matoniak), 4. Józef Milon, 7. Marcin Sarna, 25. Patryk Sołtys, 8. Jakub Bigos (53, 26. Andrzej Gogola), 2. Szymon Kiernoziak (83, 3. Jakub Kalata), 9. Michał Gryglak, 32. Daniel Waksmański (75, 18. Krystian Sarna).

autor: Krzysztof Kościelniak.