Keeza Klasa okręgowa: Huragan - Granit

Przez godzinę gry Granit był gotowy przeciwstawiać się sile ofensywnej Huraganu. Goście z czasem tracili na siłach, mając kolejny raz problem kadrowy w spotkaniu wyjazdowym. Gospodarze grali do końca, druga połowa okazała się o niebo lepsza od pierwszych 45 minut w ich wykonaniu. W efekcie Huragan odnosi wysoką wygraną, zdobywając 5 trafień.

11 min. (0-1) - Akcja pod bramką Huraganu. Pierwszy strzał gracza gości zablokowany ale dobitka Andrzeja Gogoli okazała się skuteczna.

47 min. (1-1) - Bojowe nastawienie gospodarzy po przerwie przynosi szybko efekty. Sarki z podania Urbana doprowadza do remisu.

53 min. (1-2) - Wymiana ciosów trwa w najlepsze. Marcin Sarna huknął w kierunku bramki i nie dał szans Byrnasowi.

59 min. (2-2) - Rzut karny dla Huraganu. Do piłki podchodzi Byrnas i pewnie egzekwuje jedenastkę.

66 min. (3-2) - Pierwsze prowadzenie w meczu zawodników z Waksmundu. Urban kończy składną akcję zespołu.

71 min. (4-2) - Bednarczyk z bocznego sektora do Kolasy. Najlepszy strzelec ligi dodaje na swoje konto kolejną bramkę.

90 min. (5-2) - Ponownie we znaki rywalowi daje się Kolasa. Napastnik oszukał obronę i ustalił wynik spotkania.

Waksmund, Stadion Główny przy ul. Sportowej

Keeza Klasa okręgowa, VI kolejka - 6 września 2020, 13:00

Huragan Waksmund - Granit Czarna Góra 5-2

Sarki 47, Byrnas 59 (k), Urban 66, Kolasa 71, 90 - A. Gogola 11, M. Sarna 53

Żółte kartki: Kamiński, Sarki, Antolak, Bednarczyk - Sołtys, Łukaszczyk, Milon.

Czerwona kartka: Milon (76 min. za drugą żółtą).

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk - 6. Bartłomiej Dzierżęga, 4. Józef Milon, 14. Kamil Kiernoziak, 25. Patryk Sołtys, 2. Szymon Kiernoziak, 32. Daniel Waksmański, 9. Michał Gryglak, 8. Jakub Bigos (75, 24. Michał Matoniak), 7. Marcin Sarna, 26. Andrzej Gogola.

autor: Krzysztof Kościelniak.