Keeza Klasa okręgowa: Granit - Laskovia 6-1

Nieco senna pierwsza połowa nie zapowiadała takiej kanonady podczas drugich 45 minut. Granit zagrał z polotem, inkasując łącznie sześć goli swoim rywalom. Swoją szansę dostali dziś młodzi zawodnicy i mieli świetną okazję przetarcia się w lidze okręgowej.

48 min. (1-0) - Szymon Kiernoziak tuż po wznowieniu gry otwiera wynik tego meczu.

58 min. (2-0) - Z narożnika dorzuca Andrzej Gogola. Michał Gryglak najlepiej ustawiony w polu karnym z głowy trafia do siatki.

60 min. (3-0) - Ponownie Szymon Kiernoziak wpisuje się na listę strzelców.

69 min. (4-0) - Pojedynek strzelecki w zespole Granitu rozkręcił się na dobre. MichałGryglak zrównuje się trafieniami z Szymonem Kiernoziakiem.

80 min. (5-0) - Swoją cegiełkę dodaje również Patryk Sołtys. Po zamieszaniu na 5 metrze sprytnym strzałem pokonuje bramkarza.

82 min. (5-1) - Rzut karny dla przyjezdnych. Wielek z jedenastego metra zdobywa honorową bramkę dla Laskovii.

88 min. (6-1) - Michał Gryglak przebija się między obrońcami. Ci pogubili się razem ze swoim bramkarzem. Po minięciu całej trójki gracz Granitu lokuje piłkę do pustej bramki.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Keeza Klasa okręgowa, V kolejka - 30 sierpnia 2020, 14:00

Granit Czarna Góra - Laskovia Laskowa 6-1

Sz. Kiernoziak 48, 60, Gryglak 58, 69, 88, Sołtys 80 - Wielek 82 (k)

Żółte kartki: Gryglak, D. Gogola - Smoleń.

Granit: 1. Damian Gogola - 7. Marcin Sarna, 14. Kamil Kiernoziak, 4. Józef Milon, 8. Jakub Bigos (85, 10. Paweł Szyszka), 5. Andrzej Pawlica (65, 3. Jakub Kalata), 25. Patryk Sołtys, 18. Krystian Sarna (75, 15. Stanisław Szyszka), 26. Andrzej Gogola, 9. Michał Gryglak, 2. Szymon Kiernoziak (80, 24. Michał Matoniak).

autor: Krzysztof Kościelniak.