Gorący Potok Liga okręgowa: Zalesianka - Granit 3-2

Granit podjął rękawice w starciu z Zalesianką Zalesie, dyktując warunki w początkowej fazie meczu. Ostatnie zdanie należało jednak do gospodarzy, którzy po wymianie ciosów zadali ten na wagę kompletu punktów.

15 min. (0-1) - Michał Gryglak główkuje po wysoko zawieszonym podaniu Kamila Kiernoziaka. Piłka skozłowała i minęła wysuniętego bramkarza gospodarzy.

42 min. (1-1) - Kontra Zalesianki po nieudanym ataku przyjezdnych. Zagranie na lewą stronę, P. Opoka ruszył odważnie i wygrał pojedynek sam na sam z Szymonem Łukaszczykiem.

48 min. (2-1) - Wolny bardzo blisko narożnika boiska wykonuje Zalesianka. Ostre zagranie trafia do Hajduka, którzy pakuje piłkę do siatki.

63 min. (2-2) - Po dobrej akcji Granitu na strzał decyduje się Maciej Lichacz. Piłka odbita od jednego z rywali wpada pod nogi Kamila Kiernoziaka, a ten mocno pod poprzeczkę lokuje ją w bramce.

65 min. (3-2) - Mocny wyrzut z autu w pole karne gości. Zagranie na dalszy słupek skutecznie zamyka K. Opoka.

Zalesie, Stadion Zalesianki

Gorący Potok Liga okręgowa, III kolejka - 31 sierpnia 2019, 17:00

Zalesianka Zalesie - Granit Czarna Góra 3-2

P. Opoka 42, Hajduk 48, K. Opoka 65 - Gryglak 15, Sz. Kiernoziak 63

Żółte kartki: Kurzeja, P. Opoka, Koszut, Augustyn - Gryglak.

Czerwona kartka: Kurzeja (Zalesianka, 70 min. za drugą żółtą).

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk - 4. Józef Milon, 14. Kamil Kiernoziak, 99. Krzysztof Sarna, 16. Piotr Sarna, 7. Marcin Sarna, 2. Szymon Kiernoziak (87, 22. Sławomir Mirga), 6. Bartłomiej Dzierżęga, 32. Daniel Waksmański, 10. Maciej Lichacz, 9. Michał Gryglak (86, 11. Jakub Gogola).

autor: Krzysztof Kościelniak.