Gorący Potok Liga okręgowa: Granit - Huragan 3-1

W dalszym ciągu martwi sytuacja kadrowa Huraganu. Zawodnicy z Waksmundu ulegli Granitowi, a o losach meczu przesądziły stałe fragmenty gry.

3 min. (1-0) - Marcin Sarna dogrywa ostro w pole karne. Maciej Lichacz przyjmuje i oddaje skuteczny strzał lewą nogą.

8 min. (1-1) - Kamiński zagrywa prostopadle do Szeligi. Mateusz Pluciński zawahał się z wyjściem z bramki co wykorzystuje gracz Huraganu.

59 min. (2-1) - Rzut wolny z 18 metrów prawie na wprost bramki wykonuje Józef Milon. Zawodnik Granitu przymierzył i ulokował futbolówkę tuż przy pręcie bramki.

66 min. (3-1) - Koronkowa wymiana podań Granitu. W końcowej fazie Maciej Lichacz uderza mocno w słupek. Do piłki doskakuje Michał Gryglak i zostaje sfaulowany. Arbiter wskazuje na rzut karny. Józef Milon pewnie egzekwuje jedenastkę w dolny róg bramki.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Gorący Potok Liga okręgowa, II kolejka - 25 sierpnia 2019, 15:00

Granit Czarna Góra - Huragan Waksmund 3-1

M. Lichacz 3, Milon 59, 66 (k) - Szeliga 8

Żółte kartki: M. Lichacz, Milon - Pawlik, Handzel, Waksmundzki.

Granit: 1. Mateusz Pluciński - 4. Józef Milon, 14. Kamil Kiernoziak, 99. Krzysztof Sarna, 16. Piotr Sarna, 7. Marcin Sarna, 23. Janusz Modła, 6. Bartłomiej Dzierżęga, 32. Daniel Waksmański, 10. Maciej Lichacz (85, 11. Jakub Gogola), 9. Michał Gryglak (70, 19. Józef Hełdak).

autor: Krzysztof Kościelniak.