Gorący Potok Liga okręgowa: Ujanowice - Granit 2-0

Absencja kilku graczy dała się we znaki rewelacyjnie spisującemu się w tym sezonie Granitowi. Co prawda w pierwszej połowie to właśnie przyjezdni stwarzali więcej szans, jednak żadna nie zakończyła się powodzeniem. Po przerwie na prowadzenie wyszli gracze Ujanowic, którzy znacznie lepiej prezentowali się podczas drugich 45 minut.

Tak padły bramki:

65 min. (1-0) - Niefortunna sytuacja w polu karnym Granitu zakończona powodzeniem Ujanowic. Po mocnym wbiciu piłki w pole bramkowe Pławeckiego i rykoszecie Kamila Kiernoziaka pada bramka.

75 min. (2-0) - Kombinacyjna akcja gospodarzy stwarza im klarowną okazję. W zasadzie przy wykończeniu gracz Ujanowic uderza do pustej bramki.