Gorący Potok Liga okręgowa: Granit - Jordan 3-1

W Czarnej Górze sporo emocji, a losy spotkania rozstrzygnęły się w samej końcówce, a nawet w doliczonym czasie gry.

5 min. (1-0) - Michał Gryglak zagrał w „uliczkę” do Marcina Sarny, a ten w sytuacji sam na sam lewą nogą plasowanym strzałem pokonał Suma.

75 min. (1-1) - W zamieszaniu podbramkowym piłkę do siatki wepchnął Wróbel.

80 min. (2-1) - Wyrzut z autu Jakuba Gogoli do środka, Maciej Lichacz uciekł lewą stroną i dograł piłkę do Marcina Sarny, a ta wpadła do siatki odbiwszy się od słupka.

90 min. (3-1) - Akcja lewą stroną Marcina Sarny, zagranie do środka do Macieja Lichacza, a ten wprawił w euforię fanów miejscowej drużyny.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Gorący Potok Liga okręgowa, VI kolejka - 22 września 2019, 15:00

Granit Czarna Góra - Jordan Jordanów 3-1

M. Sarna 5, 80, M. Lichacz 90 - Wróbel 75

Żółte kartki: Sz. Kiernoziak, Milon, P. Sarna, M. Lichacz, M. Sarna - Tyrpa, Wójtowicz.

Granit: 1. Mateusz Pluciński (65, 11. Jakub Gogola) - 4. Józef Milon, 14. Kamil Kiernoziak, 99. Krzysztof Sarna, 16. Piotr Sarna, 7. Marcin Sarna, 2. Szymon Kiernoziak, 6. Bartłomiej Dzierżęga, 32. Daniel Waksmański, 10. Maciej Lichacz, 9. Michał Gryglak.

autor: Stefan Leśniowski.