Gorący Potok Liga okręgowa: Laskovia - Granit 2-3

A miało być tak pięknie i było, ale dla Granitu. Laskovia mocno rozkręciła się w pierwszej połowie i zyskała przewagę. Jednak w drugiej połowie coś poszło źle i finalnie to goście schodzili z uśmiechem na twarzy z boiska.

Tak padły bramki:

13 min. (1-0) - Precyzyjne uderzenie z 16. metra Doktora, po którym piłka wpadła do siatki.

38 min. (2-0) - Dośrodkowanie Jajeśnicy z 40. metra, Doktor przejął piłkę i znów wpakował ją do bramki, tym razem główką.

52 min. (2-1) - Bramkarz gospodarzy pomylił się i błąd ten idealnie wykorzystał Maciej Lichacz.

57 min. (2-2) - Bramkarz Laskovii faulował i sędzia odgwizdał rzut karny, który bezbłędnie wykonał Michał Gryglak.

78 min. (2-3) - Indywidualna akcja Józefa Milona zakończona sukcesem.