Gorący Potok Liga okręgowa: Granit - Czarni 2-2

Ciekawe i zacięte spotkanie widzieli widzowie w Czarnej Górze. Padł wynik nierozstrzygnięty, a wyrównujący gol padł w 87 minucie z karnego. Szala zwycięstwa ważyła się raz w jedną, raz w drugą stronę. Świetną końcówkę mieli gospodarze. - Sprawiedliwy remis - podsumował spotkanie prezes Granitu, Eugeniusz Gogola.

Tak padły bramki:

37 min. (0-1) - Błąd defensywy gospodarzy. Kobylak zagrał do Pająka, ten nawinął obrońcę i trafił do opuszczonej bramki.

52 min. (0-2) - Szymon Kieronziak sfaulował Pająka w szesnastce. Sam poszkodowany wykonywał karnego, ale Mateusz Pluciński wyczuł jego intencję, obronił, za to zaspali jego obrońcy i Pająk z dobitki po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

59 min. (1-2) - Michał Gryglak z prawej strony zagrał na środek do Marcina Sarny, który nawinął obrońcę i oddał strzał. Piłka po rękach bramkarza przekroczyła linię bramkową.

87 min. (2-2) - Marcin Sarna został ścięty w polu karnym. Józef Milon podszedł do piłki ustawionej na „wapnie” i się nie pomylił, trafił w dolny róg bramki.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Gorący Potok Liga okręgowa, VIII kolejka - 6 października 2019, 14:00

Granit Czarna Góra - Czarni Czarny Dunajec 2-2

M. Sarna 59, Milon 87 (k) - Pająk 37, 52

Żółte kartki: Sz. Kiernoziak, Waksmański, Milon, K. Kiernoziak - Kobylak, Wiśniewski, Pająk, Wszołek, Zahora, Bukowski, Zahradnik.

Granit: 1. Mateusz Pluciński - 4. Józef Milon, 14. Kamil Kiernoziak, 99. Krzysztof Sarna, 16. Piotr Sarna, 2. Szymon Kiernoziak, 23. Janusz Modła, 6. Bartłomiej Dzierżęga, 32. Daniel Waksmański, 7. Marcin Sarna, 9. Michał Gryglak.

W 52 minucie Pająk (Czarni) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Pluciński obronił).

W 69 minucie Józef Milon (Granit) nie wykorzystał rzutu karnego (Zahradnik obronił).