Gorący Potok Liga okręgowa: Turbacz - Granit 6-3

Sytuacja w tym spotkaniu zmieniała się jak w kalejdoskopie. Chyba nikt nie przypuszczał, że Granit jest w stanie podnieść się po przegranej trzema bramkami pierwszej połowie. Tymczasem przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania i mogli zdobyć kolejne bramki. Niestety kluczowym momentem okazał się gol dla Turbacza po rzucie wolnym.

Tak padły bramki:

9 min. (1-0) - Szymon Łukaszczyk minął się z piłką, a prezent na bramkę zamienia Brzana.

32 min. (2-0) - Popławski wrzucił piłkę w pole karne niemal z połowy boiska. Jego wrzutka okazała się jednak być strzałem i to na tyle dobrym, że znalazł drogę do bramki zaskakując zdezorientowanego bramkarza.

37 min. (3-0) - Dwójkowa akcja Turbacza zakończona celnym strzałem Mackiewicza po podaniu Gnieckiego.

53 min. (3-1) - Podanie od Szymona Kiernoziaka z lewej strony, na drugiej flance zamyka Krzysztof Sarna.

71 min. (3-2) - Rzut karny po faulu na Macieju Lichaczu. Jedenastkę pewnie wykorzystuje Józef Milon.

77 min. (3-3) - Po rzucie wolnym gracz Turbacza kieruje piłkę do własnej bramki.

86 min. (4-3) - Brzana podchodzi do rzutu wolnego. Jego strzał po rykoszecie ląduje obok zdezorientowanego Damiana Gogoli.

90 min. (5-3) - Szybka kontra gospodarzy rozwiewa szansę na punkty dla Granitu, a trzecią bramkę w meczu wbija Brzana.

90 min. (6-3) - Sytuacja sam na sam wykorzystana przez Brzanę.

Mszana Dolna, Stadion Miejski im. red. Jana Ciszewskiego przy ul. Spadochroniarzy

Gorący Potok Liga okręgowa, IX kolejka - 13 października 2019, 14:00

Turbacz Mszana Dolna - Granit Czarna Góra 6-3

Brzana 9, 86, 90, 90, Popławski 32, Mackiewicz 37 - K. Sarna 53, Milon 71 (k), Gniecki 77 (s)

Żółte kartki: Szynalik, Skolarus - D. Gogola, M. Sarna, M. Lichacz.

Czerwona kartka: M. Lichacz (90 min. za drugą żółtą).

Granit: 96. Szymon Łukaszczyk (33, 1. Damian Gogola) - 4. Józef Milon, 14. Kamil Kiernoziak, 99. Krzysztof Sarna, 16. Piotr Sarna, 7. Marcin Sarna, 23. Janusz Modła, 6. Bartłomiej Dzierżęga (85, 11. Jakub Gogola), 2. Szymon Kiernoziak, 10. Maciej Lichacz, 9. Michał Gryglak.

W 41 minucie Brzana (Turbacz) nie wykorzystał rzutu karnego (Damian Gogola obronił).