Znany szczegółowy terminarz wiosny

12. kwietnia na start ruszy Granit i cała liga. Podhalański Podokręg Piłki Nożnej podał szczegółowy terminarz. Przed nami runda krótka, acz treściwa.

Krótka, ponieważ jesienią rozegrano 2. kolejki wiosny awansem. Przez to tylko 11 serii spotkań zapewni nam emocje. Granit 6 spotkań rozegra u siebie - jest to swego rodzaju handicap. Ponadto granitowców ominą dalekie wyjazdy. Spotkania z Lipnicą Wielką i Rabą Wyżną zostaną rozegrane u siebie, a oba starcia z Jordanowem już się odbyły. Granit czeka również mecz ćwierćfinału Pucharu Podhala z Wiatrem Ludźmierz. Ten mecz odbędzie się najpóźniej 30 kwietnia, gdyż  do końca miesiąca muszą się odbyć wszystkie spotkania tej fazy. Prawdopodobny termin meczu to 6. kwietnia w Wielkanocny Poniedziałek. Pierwszym półfinalistą  zostało Podhale Nowy Targ (w składzie Maciej Gogola i Maciej Lichacz), które wczoraj pokonało Jarmutę Szczawnica 2-0.

Mecze ligowe będą rozgrywane głównie w niedzielę, wyjątkiem jest 24. kolejka, która to odbędzie się w czwartek, w Święto Bożego Ciała.

Zwycięzców poznamy najpóźniej 14. czerwca, kiedy to zostanie rozegrana ostatnia - 26. kolejka.

Terminarz seniorów dostępny w zakładce: seniorzy -> terminarz oraz pod tym linkiem.

Fot. sportowepodhale.pl