Zapora łatwo sforsowana

W spotkaniu 3. kolejki podhalańskiej B Klasy Granit pewnie rozprawił się z Zaporą Kluszkowce wygrywając 5-2.

Podhalańska B Klasa, III kolejka - 11 września 2005 r.

Granit Czarna Góra 5-2 Zapora Kluszkowce

J. Hełdak 33 (k), Milon 53, 69, Sarna 84 - Bochnak 52, 79

Sędziował: Piotr Bukowski (Zakopane).

Żółte kartki: J. Hełdak - M. Kowalczyk, Żółtek, Chryc.

Widzów: 100.

GRANIT: Piotr Gogola – Jakub Zagórski (66 Andrzej Trzop), Andrzej Maryniarczyk, Daniel Marusarz, Andrzej Kiernoziak – Janusz Hełdak, Dariusz Twardosz, Krzysztof Sarna, Mariusz Maryniarczyk – Sylwester Marusarz, Zygmunt Milon (72 Jan Maciczak).

Jarmucie nie przeszkadzają obce boiska. Wszystkie bowiem mecze rozgrywa na boiskach rywali, gdyż swój obiekt jeszcze wymaga drobnych retuszy. Niespodzianka w Niedzicy, mogła zamienić się sensację. Faworyzowani piłkarze Sokolicy wyrównali dopiero w końcówce, po rzucie karnym pewnie wykonanym przez J. Waksmundzkiego. Czyżby zespół z Krościenka zaczął tracić głupio punkty podobnie jak w poprzednim sezonie. To kosztowało ich awans do A Klasy. A oczekiwania w tej miejscowości są bardzo duże.

Orzeł Niedzica 2-2 Sokolica Krościenko

Malec 10, A. Chmiel 60 - Orkisz 24, J. Waksmundzki 76 (k)

Wicher Dursztyn 2-2 Gorc Ochotnica

M. Hornik 53, 86 - Chlebek 70, 84

Łęgi Nowa Biała 6-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne

Sulka 3, 63, 83, A. Półtorak 5, 47, R. Sołtys 40 - J. Stanek 14, S. Sowa 55 (k), Wojtas 77

Spisz Krempachy 0-1 Jarmuta Kolex Szczawnica

Kaliciecki 26

Granit mając na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę znajduje się na trzecim miejscu za Spiszem i prowadzącą Jarmutą. Dzisiejszy rywal czarnogórzan - Zapora jest ostatnia.