Typ na mecz z Przełęczą

Piątą serię rundy jesiennej komentuje Jan Kuńka . Karierę piłkarską rozpoczynał w nowotarskich klubach - Motor i Podhale. W latach 1993-96 jako kapitan grał w Huraganie Waksmund, z którym wywalczył awans do IV ligi. W ostatnich sezonach był grającym trenerem Dunajca Ostrowsko, awansując z Klasy C do A.

W ostatnim sezonie, pracując społecznie z drużyną Dunajca jako szkoleniowiec, zajął trzecią lokatę. Obecnie zajmuje się pracą z młodzieżą.

Klasa A, V kolejka - 8 września 2002 (niedziela), 16:30

Granit Czarna Góra - Przełęcz Łopuszna

Wyznaczony sędzia: Czesław Łękawski (Rytro).

Konsekwentna i zdyscyplinowana gra zawodników z Czarnej Góry przynosi rezultaty. Przełęcz od kilku sezonów gra ustabilizowanym składem, opartym prawie w całości na wychowankach. Myślę, że piłkarze z Łopusznej zrobili pierwsze kroki, aby dobrą, poukładaną grę udokumentować zdobyczami punktowymi. Muszą jednak ustrzec się błędów w grze defensywnej. Gdy spełnią ten warunek, to mogą odgrywać znaczącą rolę nawet w górnej części tabeli. Zwłaszcza że młodzież z Łopusznej jest bardzo utalentowana, czego dowodem jest tegoroczny awans juniorów do okręgówki. Stawiam na zwycięstwo gości - stwierdza Jan Kuńka.

źródło: Dziennik Polski.