Klasa A: Granit Czarna Góra - Przełęcz Łopuszna 2-2

Po dobrym spotkaniu Granit zremisował z Przełęczą Łopuszna 2-2. Obie bramki dla Granitu zdobył Tadeusz Lichacz.

Przez kwadrans trwało badanie sił. Potem do ataku ruszyli gospodarze. Strzał Dariusza Twardosza ostemplował poprzeczkę. Mimo przewagi gospodarzy pierwsi cieszyli się przyjezdni. Na polu karnym Granitu zrobiło się spore zamieszanie. Miejscowi futboliści kilka razy wybijali piłkę, ale ta wracała z powrotem. Wreszcie grający prezes Mariusz Maryniarczyk zbyt krótko wybił futbolówkę, a Florczyk z 8 metrów trafił do siatki. Gospodarze odpowiedzieli golem do szatni. Ich ostatnia akcja w I części przyniosła im sukces.

Tadeusz Lichacz z narożnika pola karnego ulokował piłkę w samym okienku w przeciwległym rogu bramki. Po zmianie stron przeważali gospodarze, lecz Przełęcz bardzo mądrze się broniła i groźnie kontratakowała. W 60 minucie po jednej z kontr przyjezdni wykonywali rzut rożny. Do dośrodkowanej piłki najwyżej wyskoczył Dzielski i uprzedzając obrońców głową skierował ją do bramki. Radość łopuszan nie trwała długo. 4 minuty później Tadeusz Lichacz skorzystał z nieporozumienia obrońców Przełęczy doprowadzając do wyrównania.

Gospodarze ze wszystkich sił dążyli do wygranej. Bez przerwy stwarzali sytuacje pod bramką przyjezdnych, ale zawodzili strzelecko. Bądź piłka szybowała nad poprzeczką (Mariusz Maryniarczyk), bądź stawała się łupem dobrze usposobionego bramkarza. W 70 minucie piłkarze Granitu domagali się rzutu karnego. Ich zdaniem Tadeusz Lichacz był faulowany w polu karnym. Innego zdania był jednak arbiter, mimo iż napastnik gospodarzy ucierpiał w tym starciu i zmuszony był opuścić boisko.