Trampkarze: Granit zwycięża w rozgrywkach grupowych

Rozgrywki trampkarzy młodszych zaplanowane na jesień i wiosnę zostały storpedowane przez warunki pogodowe. Z zaplanowanych czterech turniejów w poszczególnych grupach odbyły się po dwa, maksimum trzy turnieje.

Zamiast planowanych trzech turniejów finałowych odbędą się pojedyncze turnieje 12 czerwca, po których zostanie ustalona ostateczna kolejność. Zasada udziału w poszczególnych turniejach jest taka, że o miejsca 1-4 spotkają się zwycięzcy grup eliminacyjnych, a o pozostałe miejsca odpowiednio drużyny z drugich, trzecich i czwartych miejsc. W grupie I wygrał Poroniec, bo w jednym z meczów pokonał zakopiańską Jutrzenkę, w grupie II najlepszy był Granit Czarna Góra , który tylko w ostatnim meczu, kończącym drugi turniej zremisował z Szaflarami, pozostałe mecze wygrał.

Grupa II - II Turniej grupowy Trampkarzy

Granit Czarna Góra - Watra Białka Tatrzańska 1-0

M. Sarna 13

Wierchy Lasek - Granit Czarna Góra 1-3

Folwarski 19 - Janusz Sarna 10, M. Sarna 22, 29

Granit Czarna Góra - LKS Szaflary 2-2

M. Sarna 16, Jacek Sarna 22 - Baboń 20, Skiba 22

Grano 2 x 15 minut.

Granit wystąpił w składzie: Tomasz Kowalczyk - Maciej Gogola, Adrian Malec, Daniel Różycki, Daniel Jamróz, Józef Milon, Piotr Sarna, Janusz Sarna, Bartłomiej Wacław, Bartłomiej Geneja, Marcin Trzop, Szymon Twardosz, Szymon Kiernoziak, Rafał Rozmus, Dawid Sarna, Marcin Sarna, Jacek Sarna, Damian Gogola.

Tabela końcowa:

Lp. Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki