Przed Granitem starcie z Lubaniem Tylmanowa

W niedzielę odbędzie się czwarta seria rundy jesiennej w podhalańskiej Klasie A seniorów. W poprzedniej, w 7 spotkaniach padło aż 41 bramek. Na czele tabeli bez strat punktowych znajdują się Watra Białka Tatrzańska i Orawa Jabłonka, które przed sezonem nie były zaliczane do faworytów.

Dunajec Ostrowsko, jeden z głównych kandydatów do awansu, po słabszym występie, w ostatnim swym meczu pokazał już klasę. Pozostałe drużyny grają jak na razie w kratkę. O skomentowanie spotkań czwartej kolejki zwróciliśmy się do wiceprezesa, przewodniczącego Rady Trenerów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej, Wiesława Klaga.

Klasa A, IV kolejka - 1 września 2002 (niedziela)

Lubań Tylmanowa - Granit Czarna Góra

Wyznaczony sędzia: Antoni Kostrzewa (Białka Tatrzańska).

Lubań jest na fali po ostatnim dobrym występie w Szaflarach. Granit po dobrym starcie w dwóch kolejnych występach zagrał gorzej i w konfrontacji z czołowymi zespołami rozgrywek będzie miał duże problemy. W tej potyczce stawiam na gospodarzy, choć w tym tygodniu stracili oni obrońcę Łukasza Babika, który zasilił Lubań Maniowy. Mimo osłabienia kadrowego, jakie zespół z Tylmanowej doznał przed sezonem, jest on solidną firmą i stawiam na jego zwycięstwo - typuje Wiesław Klag.

źródło: Dziennik Polski.