Kotelnica Białczańska Klasa A: Granit - Zapora 3-2

Gospodarze prowadzili już 2-0, ale w końcówce odsłony dostali bramkę do szatni, po kapitalnym uderzenie Kopytko z wolnego. Ma początku drugiej odsłony doprowadzili do wyrównania i w 80 minucie mieli piłkę meczową. Nie wykorzystali jej i to się zemściło. Miejscowi zadali decydujące trafienie na 60 sekund przed regulaminowym upływem czasu.

Tak padły bramki:

28 min. (1-0) - Marcin Sarna idealnie w tempo podał do Macieja Lichacza, a ten sytuacji sam na sam nie zmarnował. Bramkarz gości był na 14 metrze. Piłka nim zatrzepotała w siatce odbiła się poprzeczki.

38 min. (2-0) - Zamieszanie na 13 metrze od bramki gości. Piłkę wyłuskał Józef Milon, zagrał do Szymona Kiernoziaka, z ten z lewej nogi posłał ją do siatki tuż przy słupku.

44 min. (2-1) - Wolny z 35 metrów. Fenomenalne uderzenie Kopytko. Piłka niesiona wiatrem wpadła za kołnierz Mateuszowi Plucińskiemu.

58 min. (2-2) - R. Hagowski przed polem karnym zagrał na prawą stronę do Jazgara, a ten uderzył po długim rogu nie do obrony.

89 min. (3-2) - Wolny z połowy boiska. Janusz Modła wrzucił piłkę w pole karne, a tam głową musnął ją Maciej Lichacz i wylądowała w bramce.