Kotelnica Białczańska Klasa A: Granit - Babia Góra 5-3

Dwa trafienia więcej zadali gospodarze, którzy w 50 minucie prowadzili już 4:1. Wydawało się, że jest już po meczu. Zapewne piłkarze Granitu byli tego samego zdani, spuścili z tonu. Lipniczanie byli odmiennego zdania i nie zamierzali się poddać. W odstępie 120 sekund, między 75 a 77 minutą, zdobyli dwa gole i wrócili do gry. Końcówka była emocjonująca, lecz ostatnie słowo należało do podopiecznych Eugeniusza Gogoli.

Tak padły bramki:

16 min. (0-1) - Długa piłka za obrońców, Wontorczyk przepchał defensora, Mateusz Pluciński wyszedł z bramki, a Wontorczyk z 12 metrów umieścił futbolówkę w bramce.

29 min. (1-1) - Akcja lewą stroną. Marcin Sarna zagrał do środka i Józef Milon z 20 metra trafił w przeciwległy róg. Bramkarz był bez szans.

34 min. (2-1) - Janusz Modła dośrodkował z rzutu rożnego. Zrobiło się zamieszanie na przedpolu bramkowym, najsprytniejszy okazał się Michał Gryglak, który wyłuskał futbolówkę i lewą nogą posłał ją do siatki.

42 min. (3-1) - Po wrzutce z wolnego Janusza Modły obrońca gości zagrał ręką w polu karnym i z 11 metrów nie pomylił się Józef Milon.

50 min. (4-1) - Janusz Modła z 35 metrów z wolnego trafił w okienko.

75 min. (4-2) - Janusz Modła faulował w szesnastce, a Szczerba trafił do siatki z "wapna".

77 min. (4-3) - Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, piłka odbijała się jak kula bilardowa, aż trafiła pod nogi Urbana, a ten z najbliższej odległości posłał futbolówkę do siatki.

90 min. (5-3) - Krzysztof Sarna główką zgrał piłkę do Michała Husiego, a ten na wślizgu ulokował ją pod poprzeczką.