Juniorzy: Granit Czarna Góra - Spływ Sromowce Wyżne 2-6

Pierwszy zdobyty gol w rozgrywkach to marne pocieszenie dla juniorów Granitu. Choć pierwsza połowa była w miarę wyrównana to w drugiej Spływ dokonał dzieła zniszczenia. To czwarta porażka czarnogórzan w czwartym meczu ligowym.

Spotkanie w I połowie było wyrównane. Goście strzelali gole jako pierwsi, gospodarze za każdym razem wyrównywali. Tak było tylko do 46 minuty. Później bramki zdobywali jedynie goście. Najładniejszą z nich w 47 minucie strzelił Maciej Górecki uderzeniem zza linii pola karnego w górny róg bramki Marusarza. Najlepsze wrażenie w zespole gospodarzy zostawił po sobie wprowadzony po przerwie Huzaczek.

Klasa B (Juniorzy), IV kolejka - ? września 2002

Granit Czarna Góra - Spływ Sromowce Wyżne 1-6

P. Hełdak 23, J. Gogola 46 - M. Górecki 14, 47, 79, A Górecki 31, Marcin Pierwoła I 68, Michał Pierwoła 69

Sędziował: Marian Kurańda (Rokiciny Podhalańskie).

Widzów: 50.

Granit: Marusarz - M. Jezierczak, Maciczek, Kikla, Pluta, P. Hełdak (46 Huzaczek), J. Gogola, W. Hełdak (46 M. Gogola), K. Jezierczak, A. Gogola, Kiernoziak.

źródło: Dziennik Polski.