Granit prawidłowo rozliczył dotację z Urzędu Gminy

Jak poinformował Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska Andrzej Pietrzyk w dokumencie "Sprawozdanie z rozliczenia wsparcia finansowego w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu na terenie Gminy Bukowina Tatrzańska w 2019 roku" Granit Czarna Góra prawidłowo rozliczył otrzymaną na 2019 rok dotację.

Granit w ubiegłym roku otrzymał dofinansowanie w wysokości 21000 zł. Zgodnie z zawartą umową w terminie 30 dni od dnia zakończenia realizacji zadań Granit był zobowiązany złożyć szczegółowe sprawozdanie końcowe. Klub z Czarnej Góry dochował terminu złożenia przedmiotowego sprawozdania, a rozliczenie dotacji było zgodne z załączonymi dokumentami finansowymi.

Pozostałe kluby piłkarskie z naszej gminy otrzymały następujące dofinansowania: Watra Białka Tatrzańska - 45000 zł, Zawrat Bukowina Tatrzańska - 28000 zł, Hetman Leśnica - 10000 zł, Rysy Bukowina Tatrzańska (drużyna kobieca): 52000 zł. Wszystkie kluby prawidłowo rozliczyły dotację.

źródło: Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska.