Granit otrzyma dofinansowanie z Urzędu Gminy

Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska działając na podstawie Uchwały nr XVII/123/2011 Rady Gminy Bukowina Tatrzańska z dnia 29 grudnia 2011 roku w sprawie określenia warunków i trybu finansowania zadań własnych Gminy Bukowina Tatrzańska w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu udzielił dofinansowania Granitowi Czarna Góra.

Nasz klub działający jako stowarzyszenie kultury fizycznej w 2020 roku może liczyć na dofinansowanie w wysokości 25000 zł.

Wójt Gminy Bukowiny Tatrzańska Andrzej Pietrzyk poinformował również o wysokości wsparcia finansowego dla pozostałych klubów piłkarskich działających w naszej gminie. Grająca w IV lidze Watra Białka Tatrzańska otrzyma 50000 zł, a A-Klasowy Zawrat Bukowina Tatrzańska 35000 zł. Tradycyjnie największą pomoc dostanie żeński klub KS Rysy Bukowina Tatrzańska (II liga) - 56000 zł.

źródło: Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska.