Gol Maćka Gogoli w sparingu

Rewelacyjnie w okresie przygotowawczym prezentuje się drużyna Podhala Nowy Targ. Nas tym bardziej to cieszy, iż pierwsze skrzypce odgrywają tam wychowankowie Granitu Maciej Lichacz i Maciej Gogola, w ostatnim sparingu na listę strzelców wpisał się ten drugi.

Sandecja II to rywal piłkarzy Podhala w nowym sezonie. Cieszy więc zwycięstwo. Te odniesione zostało w okolicznościach godnych filmów grozy. Podhale prowadziło 2-0, później przegrywało 2-3, by w końcu zwyciężyć 4-3. Maciej Gogola zdobył pierwszą bramkę w meczu. Maciej Lichacz dostał wolne od trenera. Dla rezerw Sandecji jedną z bramek zdobył Filip Piszczek wychowanek Lubania Tylmanowa, w przeszłości również piłkarz imienniczki z Maniów.

02.08.2014 Mecz towarzyski

Podhale Nowy Targ - Sandecja II Nowy Sącz 4:3 (2:1)
Gogola 11, Świerzbiński 30, Hałgas 71, Mroszczak 86 - Jancarzyk 34, Piszczek 50, Kalisz 61

Fot. SportowePodhale.pl