Liga okręgowa bez zmian

Jak czytamy w komunikacie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej podczas dzisiejszego zjazdu delegatów odrzucono pomysł podzielenia nowotarskiej okręgówki na dwie grupy.

Zaznaczono jednak, że taki podział wejdzie w życie za rok. Mocno mają również zmienić się rozgrywki młodzieżowe - szczegóły mamy poznać jutro.

Okręgówka będzie więc liczyć 16 drużyn, wśród nich podhalańskie: Jarmuta, Huragan, Watra i... no właśnie nadal nie wiadomo gdzie zagrają Szaflary. MZPN nakazał jeszcze raz sprawdzić Wydziałowi Gier poprawność rozstrzygnięcia z ULKS Korzenną - w tym meczu powinien być walkower dla szaflarzan, gdyż rywale grali bez młodzieżowca.

Jeżeli LKS Szaflary miałby jednak grać w A Klasie byłby mocnym wzmocnieniem ligi, w której mierzy się Granit, tym bardziej, że wzmocnieniami tej drużyny mają być Mateusz Kłosowski i Mateusz Babicz, czyli filary czwartoligowego KS Zakopane.