Sparingowo: Bramki byłych granitowców

Kluby podhalańskie z wyższych lig rozgrywają mecze sparingowe. Dobrze w nich zaprezentowali się byli gracze Granitu.

Podhale Nowy Targ pewnie pokonało w pierwszym sparingu do sezonu tegorocznego beniaminka Serie A Lepietnicę Klikuszowa 6-0. Dwie bramki zdobył Maciej Lichacz, a jedną dołożył Maciej Gogola. O tych zawodnikach krótko, acz treściwie wypowiedział się trener Marek Żołądź dla portalu sportowepodhale.pl: Tych zawodników nie trzeba przedstawiać ich walory są już znane. Obaj zawodnicy powinni w nowym sezonie stanowić trzon Podhala.

Sezon wznowił również Huragan, który zremisował z Wiatrem Ludźmierz 2-2. Nieoczekiwanie w piątoligowcu testowany jest Andrzej Gogola, były piłkarz i szkoleniowiec Granitu obecnie pełniący tą podwójną rolę w Zawracie. Andrzej w przeszłości występował już w IV lidze w barwach Lubania Maniowy i Watry Białka Tatrzańska.