Utrzymanie już niemal pewne

Lider tabeli Watra Białka Tatrzańska po porażce Orawy Jabłonka oderwała się od konkurenta na 3 punkty. Na dalszych pozycjach nie nastąpiły zasadnicze zmiany. Po porażkach dwóch ostatnich zespołów w tabeli Porońca oraz Bystrego ich strata do duetu Jordan-Orkan wzrosła do 4 punktów.

Czarni Czarny Dunajec, Granit Czarna Góra i Orkan Raba Wyżna awansowały w tabeli o jedną pozycję. Natomiast Drużyny Lepietnica Klikuszowa, Dunajec Ostrowsko i Jordan Jordanów zanotowały regres o jedną lokatę w dół. Pozostałe zespoły zachowały swoje miejsca, jakie zajmowały przed tygodniem.

Najbardziej kolorowo było na meczu Granit Czarna Góra - Jordan Jordanów, gdzie piłkarze obu zespołów ujrzeli 4 żółte kartoniki. Arbiter tego spotkania ukarał dwiema kartkami obie strony.

Najlepszym strzelcem W Klasie A do tej pory jest zawodnik LKS Szaflary Jan Gałdyn z 23 golami na koncie, który wyprzedza Andrzeja Rabiańskiego (Watra, 19 trafień) i Bolesława Wesołowskiego (Orawa, 15 bramek). Najlepszym strzelcem dziewiątego w ligowej tabeli Granitu jest Stanisław Hełdak, którego licznik zatrzymał się już w 10 kolejce i wynosi 6 goli.

źródło: Dziennik Polski.