Serwis partnerski: ksgorc-ochotnica.futbolowo.pl

Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę z redakcją strony ksgorc-ochotnica.futbolowo.pl, czyli witryną naszego nowego rywala w A Klasie.

Współpraca będzie polegać głównie na wymianie doświadczeń w redagowaniu strony klubowej. Koledzy z Ochotnicy mają w tym względzie duże rozeznanie. W ramach współpracy niektóre teksty publicystyczne będą dostępne zarówno na naszej stronie, jak i na stronie klubu z Ochotnicy Dolnej. Tak jak do tej pory nasz portal będzie promował ligę typerów zaproponowaną przez KS Gorc. Ponadto do puli nagród w tej zabawie trafią przekazane przez nas dwie sportowe pozycje książkowe. Już teraz zapraszamy do śledzenia strony ksgorc-ochotnica.futbolowo.pl, naprawdę warto.