Lubań Tylmanowa pucharowym rywalem

Do rywalizacji w Pucharze Podhala wkraczają drużyny z Klasy A i wyższych lig. Druga runda zaplanowana jest 10 listopada 2002 roku. Rywalem Granitu będzie Lubań Tyllmanowa, czyli ligowy przeciwnik, z którym nasza drużyna rozprawiła się w tym sezonie wygrywając 1-0.

Awansem rozegrano spotkanie Łęgi Nowa Biała - Watra Białka Tatrzańska, które wygrali ci pierwsi stając się przez to pierwszą drużyną z awansem do trzeciej rundy. Pozostałe mecze: Bór Szaflary (Klasa C) - Lubań Maniowy (IV liga), Orkan Raba Wyżna (A) - Huragan Waksmund (IV), LKS Szaflary (A) - Wierchy Rabka Zdrój (V), Bystry Nowe Bystre (A) - Lepietnica Klikuszowa (A), Wicher Dursztyn (C) - Topór Tenczyn (V), Jordan Jordanów (A) - Czarni Czarny Dunajec (A), Jarmuta Szczawnica (C) - Orawa Jabłonka (A), Janosik Sieniawa (B) - Turbacz Mszana Dolna (V), Skałka Rogoxnik (C) - Sokolica Krościenko (B), Dunajec Ostrowsko (A) - Jutrzenka Zakopane (V), Trzy Korony Sromowce Niżne (B) - Przełęcz Łopuszna (A), Olimp Szarotka Nowy Targ (B) - Gronik Gronków (A), Zapora Kluszkowce (B) - Poroniec Poronin (A).

autor: Stefan LEŚNIOWSKI.

źródło: Gazeta Krakowska.