Kotelnica Białczańska Klasa A: Granit - Zakopane 5-2

Gwiazdą mecz był Maciej Lichacz, który dwa razy umieścił piłkę w bramce gości, a przy kolejnych trzech golach „maczał palce”. Dwa trafienia zaliczył również Michał Gryglak. Gospodarze od początku posiadali inicjatywę. Dość dodać, że zakopiańczycy dopiero po półgodzinie gry stworzyli sobie pierwszą okazję pod bramką Granitu.

20 min. (1-0) - Maciej Lichacz z 30 metrów wykonywał wolnego, piłka po jego uderzeniu zatrzepotała w siatce w przeciwległym rogu bramki.

22 min. (2-0) - Bramkę zdobywa Michał Husi po asyście Macieja Lichacza.

41 min. (2-1) - Nierozgrzany bramkarz gospodarzy skapitulował po strzale Stopki z wolnego z około 40 metrów.

55 min. (3-1) - Józef Milon zagrywał do Macieja Lichacza, piłka dotarła do niego po rykoszecie, znalazł się sam na sam i sytuacji nie zmarnował.

57 min. (4-1) - Goście założyli nieudaną pułapkę ofsajdową i Maciej Lichacz z Michałem Gryglakiem wymienili piłkę, którą ostatni z wymienionych ulokował w siatce.

71 min. (5-1) - Maciej Lichacz wygrał biegowy i siłowy pojedynek z Da Rosą. W sytuacji jeden na jeden bramkarz odbił piłkę pod nogi Michała Gryglaka, a ten nie dał najmniejszych szans Styrczuli.

75 min. (5-2) - Kontra gości. Borzęcki dograł piłkę Kassowskiemu, a ten z najbliższej odległości ulokował ją w bramce.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Kotelnica Białczańska Klasa A, XXII kolejka - 2 czerwca 2019, 12:00

Granit Czarna Góra - KS Zakopane 5-2

M. Lichacz 20, 55, Husi 22, Gryglak 57, 71 - Stopka 41, Kassowski 75

Żółta kartka: Matkowski.

Czerwona kartka: Hernani (85 za faul w sytuacji sam na sam).

Granit: 1. Mateusz Pluciński (38, 12. Szymon Łukaszczyk) - 4. Józef Milon, 14. Kamil Kiernoziak, 2. Szymon Kiernoziak, 16. Piotr Sarna, 99. Krzysztof Sarna, 17. Michał Husi (75, 20. Tadeusz Lichacz), 6. Bartłomiej Dzierżęga, 7. Marcin Sarna (85, 22. Sławomir Mirga), 9. Michał Gryglak, 10. Maciej Lichacz.

zaległy: ​Lubań - Zawrat 2-4

Skalni - Lubań 1-1

Szeliga 85 - Pierzchała 89 (k)

Lepietnica - Przełęcz 0-4

Kamoń 18, Sz. Chowaniec 73, 87, K. Chowaniec 85

Łapsze Niżne - Czarni 2-0

Rataj 13, 18

Orkan - Zapora 2-1

zawodnik nieznany ?, ? - R. Hagowski ?

Wiatr - Jordan 2-1

Luberda 39, 55 - Ferek 90