Kotelnica Białczańska Klasa A: Granit - Orkan 4-2

Orkan poniósł trzecią porażkę z rzędu. Świetna pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy, którzy mieli zdecydowaną przewagę. Sytuacje się mnożyły, ale wykorzystali tylko dwie. Goście sporadycznie atakowali, golową sytuację wypracowali sobie dopiero w 40 minucie. Za to druga część meczu obfitowała w gole z obu stron.

18 min. (1-0) - Akcję w środku pola zainicjował Janusz Modła, który wypuścił w bój Krzysztofa Sarnę, ten minął obrońcę i dograł piłkę do Marcina Sarny, który w sytuacji sam na sam płaskim strzałem po ziemi umieścił ją w rogu bramki.

27 min. (2-0) - W niegroźnej sytuacji obrońca gości zagrał piłkę ręką w polu karnym, a Józef Milon wykorzystał jedenastkę.

54 min. (2-1) - Po dośrodkowaniu Mateusz Pluciński piąstkował piłkę, która spadła pod nogi Gromczaka, a ten umieścił ją w pustej bramce.

67 min. (3-1) - Piłka po uderzeniu Janusza Modły z wolnego, z 17 metrów, przeszła nad murem i wylądowała w lewym górnym rogu bramki.

90 min. (3-2) - Mateusz Pluciński wybiegł na szesnastkę, piąstkował piłkę i nie zdążył wrócić do bramki. Wykorzystał to Lenart.

90 min. (4-2) - Odpowiedź miejscowych była błyskawiczna. W zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazał się Maciej Lichacz.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Kotelnica Białczańska Klasa A, XXV kolejka - 20 czerwca 2019, 15:00

Granit Czarna Góra - Orkan Raba Wyżna 4-2

M. Sarna 18, Milon 27 (k), Modła 67, M. Lichacz 90 - Gromczak 54, Lenart 90

Żółte kartki: Modła, M. Lichacz - Lenart, K. Rapta.

Granit: 1. Mateusz Pluciński - 4. Józef Milon, 14. Kamil Kiernoziak, 2. Szymon Kiernoziak (70, 32. Daniel Waksmański), 16. Piotr Sarna, 99. Krzysztof Sarna (80, 17. Michał Husi), 23. Janusz Modła, 6. Bartłomiej Dzierżęga, 9. Michał Gryglak, 10. Maciej Lichacz, 7. Marcin Sarna.

autor: Stefan Leśniowski.