Klasa A: Granit - Czarni 2-0

Pozytywnie swoich fanów zaskoczyli piłkarze Granitu Czarna Góra. Beniaminek odniósł drugą wygraną w sezonie (2-0) i to w dodatku nad drużyną z górnej połowy tabeli Czarnymi Czarny Dunajec.

Tak padły bramki:

35 min (1-0) - Gol Andrzeja Gogoli.

80 min (2-0) - Tadeusz Lichacz w pełnym biegu dośrodkował do Szymona Twardosza, ten ograł w polu karnym Rubisia i z bliska nie dał szans Pawłowi Kajmowiczowi.

Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra

Klasa A, VI kolejka - 13 września 2009

Granit Czarna Góra - Czarni Czarny Dunajec 2-0

Andrzej Gogola 35, Szymon Twardosz 80

Granit: Piotr Gogola - Szymon Kiernoziak, Krzysztof Maryniarczyk, Józef Milon, Wojciech Maryniarczyk, Andrzej Trzop (30 Tadeusz Lichacz), Janusz Sarna, Szymon Twardosz, Andrzej Gogola, Piotr Sarna, Andrzej Pawlica.

Żółta kartka: Piotr Sarna.

W 50. min Janusz Sarna (Granit) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kajmowicz obronił).

***

Powiedział po meczu:

Eugeniusz Gogola (Granit - skarbnik): Na początku drugiej połowy mieliśmy rzut karny, ale strzał Janusza Sarny i dobitkę Tadeusza Lichacza w pięknym stylu obronił Paweł Kajmowicz. To się na nas mogło zemścić. Krzysztof Kolbrecki miał trzy doskonałe okazje, ale za każdym razem górą był nasz bramkarz. W 79. min zdobyliśmy drugiego gola, który definitywnie rozstrzygnął losy tego meczu.

***

Pozostałe mecze:

Babia Góra - Lubań 5-2

zawodnik nieznany 5, ?, ?, ?, Marcin Kudzia 90 - Kamil Kurnyta 42, zawodnik nieznany 83 (k)

Szaflary - Jarmuta 5-2

Florian Kamiński ?, ?, ?, ?, zawodnik nieznany ? - zawodnik nieznany ?, ?

Lepietnica - Huragan 1-0