Klasa A: Granit - Babia Góra 4-1
Nie poddają się gracze Granitu Czarna Góra, którzy po wygranej 4-1 na własnym stadionie z Babią Góra Lipnica Wielka zachowali cień szansy na ucieczkę ze strefy spadkowej.
Tak padły bramki:
? min (0-1) - Gol dla Babiej Góry.
40 min (1-1) - Gol Janusza Hełdaka z rzutu wolnego.
49 min (2-1) - Gol Szymona Twardosza po asyście Janusza Zygmuntowicza
74 min (3-1) - Gol Szymona Twardosza po asyście Andrzeja Gogoli.
77 min (4-1) - Gol Szymona Twardosza.
Czarna Góra, Stadion "Rówień Dolańska" przy ul. Zagóra
Klasa A, XXV kolejka - 13 czerwca 2010
Granit Czarna Góra - Babia Góra Lipnica Wielka 4-1
Janusz Hełdak 40, Szymon Twardosz 49, 74, 77 - zawodnik nieznany ?
Granit: Piotr Gogola - Dariusz Twardosz, Paweł Czajkowski, Janusz Hełdak, Janusz Zygmuntowicz (84 Zygmunt Milon), Józef Milon, Andrzej Pawlica, Piotr Sarna (55 Marcin Sarna), Andrzej Gogola (88 Andrzej Trzop), Krzysztof Sarna, Szymon Twardosz.
***
Pozostałe mecze:
ZOR - Lubań 3-1
Maciej Błachut 14, Grzegorz Błachut 46, 87 - Jan Noworolnik ? (k)
Huragan - Skawianin 4-1
zawodnik nieznany 14 (k), Dawid Bryja ?, Szymon Drożdż 82, Mroszczak ? - Mariusz Lubiński ?
Czarni - Bystry 2-0
Marcin Pająk 31, Kacper Zmarzliński 56
Sokolica - Jarmuta 3-1
Bartosz Orkisz ?, ?, zawodnik nieznany ? - zawodnik nieznany ?
Wiatr - Szaflary 0-2
Mirosław Sulka 20, Jan Gałdyn 53
Orkan - Lepietnica 6-0
Robert Możdżeń ?, ?, ?, zawodnik nieznany ?, ?, ?
***
Klasa A - tabela
Lp. | Nazwa | M | PKT | Bramki |
1. | Szaflary | 25 | 62 | 80-28 |
2. | Wiatr | 25 | 43 | 49-36 |
3. | Orkan | 25 | 40 | 70-45 |
4. | Jarmuta | 25 | 38 | 54-45 |
5. | Babia Góra | 24 | 36 | 54-48 |
6. | ZOR | 25 | 35 | 29-37 |
7. | Huragan | 25 | 34 | 41-50 |
8. | Sokolica | 25 | 32 | 44-41 |
9. | Czarni | 24 | 32 | 48-52 |
10. | Lubań | 24 | 29 | 52-55 |
11. | Bystry | 24 | 26 | 46-58 |
12. | GRANIT | 24 | 28 | 38-56 |
13. | Lepietnica | 24 | 20 | 37-55 |
14. | Skawianin | 25 | 19 | 31-67 |
***
Czołówka klasyfikacji strzelców:
25 - Florian Kamiński (Szaflary), Robert Możdżeń (Orkan),
17 - Mirosław Sulka (Szaflary),
15 - Marcin Pająk (Czarni),
14 - Marek Szewczyk (Jarmuta), Szymon Twardosz (Granit),
13 - Piotr Salomon (Bystry), Wojciech Siuta (Wiatr),
12 - Stanisław Bandyk (Czarni), Dariusz Polaczek (Babia Góra), Bartłomiej Słaboń (Wiatr).
--
autor: MZ.
źródło: Dziennik Polski.
Komentarze