Klasa A: Dunajec Ostrowsko - Granit Czarna Góra 1-1

W meczu VIII kolejki Klasy A Granit udanie zaprezentował się w starciu z Dunajcem Ostrowsko i wywalczył punkt. Granit wyszedł na prowadzenie w 60 minucie dzięki bramce samobójczej. Rywale wyrównali z rzutu karnego w 70 minucie.

Leszek Waksmundzki w pożegnalnym występie w zespole Dunajca strzelił gola. W najbliższych dniach wyjeżdża do USA. Początek należał do gości. Tadeusz Lichacz i Janusz Hełdak ostemplowali poprzeczkę i słupek miejscowej bramki. Najlepszą okazję w pierwszej odsłonie zmarnowali jednak gracze Dunajca. Zagata z 3 metrów, mając przed sobą pustą bramkę spudłował. Początek drugiej połowy nie zapowiadał, że wynik ulegnie zmianie.

Dopiero po godzinie gry, w niegroźnej sytuacji M. Waksmundzki umieścił futbolówkę we własnej bramce. 10 minut później był już remis. Za zagranie piłki ręką sędzia Tomasz Myjak wskazał na 11 metr. Celnym strzelcem okazał się Leszek Waksmundzki.

Klasa A, VIII kolejka - 29 września 2002

Dunajec Ostrowsko - Granit Czarna Góra 1-1

L. Waksmundzki 70 (k) - M. Waksmundzki 60 (s)

Sędziował: Tomasz Myjak (Łącko).

Żółte kartki: T. Żegleń - M. Maryniarczyk.

Granit: Piotr Gogola - Krzysztof Maryniarczyk (46 Andrzej Trzop, 60 Marek Wojtanek), Andrzej Maryniarczyk, Janusz Hełdak, Wojciech Maryniarczyk - Sylwester Marusarz (46 Andrzej Kiernoziak), Dariusz Twardosz (65 Zygmunt Milon), Stanisław Hełdak, Krzysztof Sarna - Mariusz Maryniarczyk, Tadeusz Lichacz.

autor: DG.

źródło: Gazeta Krakowska.